Покана за официално представяне на на нов STEM център

Уважаеми Дами и Господа,

Ръководството на ПГТКИ има удоволствието да Ви покани на официалното представяне на новия ни STEM център, финансиран по Националния план за възстановяване и устойчивост. Ще се проведе на 28.05.2026г. от 14.00 ч. в гр. София, ул. “Арх.Петко Момчилов” 2 – ПГТКИ. 

Елате, за да разгледате новото ни пространство за модерно обучение!