🇧🇬Честит национален празник! 🇧🇬

На този светъл ден свеждаме глава пред подвига и саможертвата на героите, извоювали свободата на нашата родина. Трети март е символ на силния български дух, на вярата, единството и стремежа към достойно бъдеще.

Като образователна общност ние носим отговорността да съхраняваме историческата памет и да възпитаваме у младото поколение уважение към националните ценности, родолюбието и стремежа към знание и развитие. Убеден съм, че чрез образование, труд и творчество заедно изграждаме уверени личности и достойни граждани на България.

Пожелавам на всички здраве, вдъхновение, успехи и увереност по пътя към личното и професионалното израстване. Нека с гордост носим в сърцата си любовта към родината и с общи усилия работим за нейното бъдеще.

🤍Да живее България!💚❤️